21 Ocak 2013 Pazartesi

EMZİRME YASTIĞI ve ALT AÇMA SETİ 40 TL!!!Bebekler özenerek aldığımız kıyafetleri o kadar kısıtlı zaman diliminde giyerlerki, bir de o kadar cok özeniriz, ve o kadar çok alırız ki, belki sadece 1 kere yıkanarak küçülmüştür o çok beğenerek aldıklarımız.
İşte tam da bu sebeple, bebeğimin kıyaftlerini bu platformda listelemek istedim. Hem sizler çok para vermeden, yurtdışından aldığım cicilere sahip olun bebeğiniz için, ben de miniğim için bez parası çıkarayım:)


Herkesin minik meleklerinin cici yanaklarindan koklarim:) Elinize aldiginizda sifir gibi temiz diyeceginiz bir set bu. Emzirme yastiginin iki kilifi vardir, kirlendiginde siz bir klifi yikarken, diger kilifi da hemen kullanabilirsiniz. set olan navy desendir. navy desen kilif yine iki tarafli farkli desendir. emzirme yastiginin yedegi ise yine cok sevimli bir desendir. yani toplamda 3 desen kilifi ile kullanmis olacaksiniz:)

emzirme yastigini, ben hem emzirme sirasinda kullandim, hem de bebegi emzirme yastiginin ortasina yerlestirip, guvenli bir alan olusmasini sagladim. bebegim icerisinde daha guzel destekli durabiliyordu.

yeni sahiplerine simdiden hayirli olsun dileklerimizle...

bu seti uygun fiyati ile kesinlikle kacirmayin, hic pisman olmayacaksiniz:)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder